| Kod producenta | LPC-150-3500 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 215..430 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 0,35 |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPC-150-3500.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 215 do 430 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 0,35 A
- Moc wyjściowa: 150 W
- Wymiary: 191x63x37,5 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 70°C
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund