Zasilacz LED 230 V AC/150-300 V DC, 0,5 A, 150 W, LPC-150-500
Zapytaj o produkt
| Producent | MEANWELL |
| Kod producenta | LPC-150-500 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 150..300 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 0,5 |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPC-150-500.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 150 do 300 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 0,5 A
- Moc wyjściowa: 150 W
- Wymiary: 191x63x37,5 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 70°C
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund