Zasilacz LED 230 V AC/3-30 V DC, 0,7 A, 20 W, LPC-20-700
Zapytaj o produkt
| Producent | MEANWELL |
| Kod producenta | LPC-20-700 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 3..30 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 0,7 |
| Moc wyjściowa [W] | 20 |
| Szerokość [mm] | 118 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Głębokość [mm] | 35 |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPC-20-700.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 3 do 30 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 0,7 A
- Moc wyjściowa: 20 W
- Wymiary: 118x26x35 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 70°C
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund