Zasilacz LED 230 V AC/9-48 V DC, 0,7 A, 35 W, LPC-35-700
Zapytaj o produkt
| Producent | MEANWELL |
| Kod producenta | LPC-35-700 |
| Seria | LPC |
| Znamionowe napięcie zasilające [V] | 230 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 9..48 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 0,7 |
| Moc wyjściowa [W] | 35 |
| Szerokość [mm] | 148 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Głębokość [mm] | 40 |
| Rodzaj zasilacza | Stałoprądowy |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPC-35-700.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 9 do 48 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 0,7 A
- Moc wyjściowa: 35 W
- Wymiary: 148x30x40 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 70°C
- Stopień ochrony: IP67
Zalety:
- Możliwość przykręcenia do powierzchni za pomocą otworów montażowych
- Wodoszczelny
- Stały prąd wyjściowy niezależnie od obciążenia
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund