Zasilacz LED 230 V AC/9-42 V DC, 1,05 A, 60 W, LPC-60-1400
Zapytaj o produkt
| Producent | MEANWELL |
| Kod producenta | LPC-60-1400 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 9..42 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 1,05 |
| Moc wyjściowa [W] | 60 |
| Szerokość [mm] | 162,5 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Głębokość [mm] | 42,5 |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPC-60-1400.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 9 do 42 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 1,05 A
- Moc wyjściowa: 60 W
- Wymiary: 162,5x32x42,5 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 70°C
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund