Zasilacz LED 230 V AC/12 V DC, 8,5 A, 100 W, LPV-100-12
Zapytaj o produkt
| Producent | MEANWELL |
| Kod producenta | LPV-100-12 |
| Seria | LPV |
| Znamionowe napięcie zasilające [V] | 230 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 12 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 8,5 |
| Moc wyjściowa [W] | 100 |
| Szerokość [mm] | 162,5 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Głębokość [mm] | 42,5 |
| Rodzaj zasilacza | Stałonapięciowy |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPV-100-12.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 12 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 8,5 A
- Moc wyjściowa: 100 W
- Wymiary: 162,5x32x42,5 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 65°C
- Stopień ochrony: IP67
Zalety:
- Możliwość przykręcenia do powierzchni za pomocą otworów montażowych
- Odporność na wilgoć
- Stałe napięcie wyjściowe niezależnie od obciążenia
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund