Zasilacz LED 230 V AC/24 V DC, 4,2 A, 100 W, LPV-100-24
Zapytaj o produkt
| Producent | MEANWELL |
| Kod producenta | LPV-100-24 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 24 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 4,2 |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPV-100-24.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 24 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 4,2 A
- Moc wyjściowa: 100 W
- Wymiary: 162,5x32x42,5 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 65°C
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund