Zasilacz LED 230 V AC/36 V DC, 2,8 A, 100 W, LPV-100-36
Zapytaj o produkt
| Producent | MEANWELL |
| Kod producenta | LPV-100-36 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 36 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 2,8 |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPV-100-36.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 36 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 2,8 A
- Moc wyjściowa: 100 W
- Wymiary: 162,5x32x42,5 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 65°C
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund