Webinarium: Bezpieczeństwo maszyn i linii produkcyjnych w produkcji zautomatyzowanej

Webinarium: Bezpieczeństwo maszyn i linii produkcyjnych w produkcji zautomatyzowanej

26.10.2021
10:00-11:00 | on-line

bezpłatne

Opis szkolenia

Termin i lokalizacja

26.10.2021, g. 10:00-11:00, on-line

Webinarium realizowane jest w ramach miesiąca branżowego Bezpieczeństwo Maszyn.

Do kogo skierowane jest webinarium?

Webinarium skierowane jest do pracowników działów BHP oraz utrzymania ruchu, jak również do projektantów maszyn i linii technologicznych.

Zakres tematyczny

dostępny wkrótce

Webinarium poprowadzi dla Państwa Tomasz Otrębski, inżynier praktyk z 20 letnim doświadczeniem w przemyśle, projektant systemów sterowania i zasilania maszyn oraz instalacji przemysłowych, konsultant, doradca i trener.

Zatrudniony w Elokon Polska na stanowisku Director of Engineering. Projektował, budował i uruchamiał maszyny oraz instalacje przemysłowe. Wspiera producentów maszyn z Europy, Azji oraz Ameryki Północnej przy projektowaniu, budowie i modernizacjach maszyn i linii produkcyjnych oraz w procesie oceny zgodności z dyrektywami nowego podejścia m.in. dyrektywa maszynowa 2006/42/WE, dyrektywa narzędziowa 2009/104/WE, dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/UE, dyrektywa Atex 2014/35/UE.

Doradza w zakresie stosowania standardów IEC 60204-1, NFPA70 E, NFPA79, UL508A. Optymalizuje procesy inwestycyjne w zakresie doboru skutecznych technicznych środków ochronnych zapewniających bezpieczeństwo i funkcjonalność dla maszyn i procesów przemysłowych. Ponad 5000 godzin wypracowanych na szkoleniach i wykładach. Zainteresowania to bezpieczeństwo w przemyśle 4.0, standaryzacja i optymalizacja wymagań z obszaru bezpieczeństwa maszyn i procesów na rynku globalnym, bezpieczeństwo służb utrzymania ruchu oraz służb serwisowych, skuteczne szkolenia dla inżynierów realnie wpływające na bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych, internet rzeczy (IoT) i możliwości poprawy bezpieczeństwa z wykorzystaniem analiz Big Data.

Zapewniamy

- Materiały szkoleniowe
- Imienny certyfikat uczestnictwa

Prelegent

Tomasz Otrębski

Elokon Polska Sp. z o.o.

tel: 725 215 035 | e-mail: tomasz.otrebski@elokon.pl

Webinarium: Bezpieczeństwo maszyn i linii produkcyjnych w produkcji zautomatyzowanej

Akademia ASTAT

Niezawodne kurtyny bezpieczeństwa pod każdą aplikację!
29 maja 2020

Niezawodne kurtyny bezpieczeństwa pod każdą aplikację!

Kurtyny świetlne Panasonic – gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Czytaj dalej