O nas

CENTRUM SZKOLENIOWE ASTAT

Firma ASTAT przez lata działalności na polskim rynku, dała się poznać jako solidny partner biznesowy. Zakres oferowanych przez firmę produktów oraz usług zwiększał się wraz z jej rozwojem. Nasi doradcy techniczni, menadżerowie oraz branżyści, na drodze licznych szkoleń na terenie kraju i za granicą oraz wieloletniej pracy z produktem poszerzali swoje kompetencje i fachowość.

Zapragnęliśmy podzielić się z Państwem pozyskaną wiedzą i doświadczeniem, dlatego w 2013 r. utworzono Centrum Szkoleniowe ASTAT.

Celem nadrzędnym funkcjonowania naszego Centrum Szkoleniowego stało się stworzenie miejsca do dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń, gdzie zajęcia prowadzone są przez najlepszych ekspertów i prelegentów o szerokim doświadczeniu w branży. Poczynając od tematów specjalistycznych jak Jakość Energii Elektrycznej, czy Kompatybilność Energetyczna (EMC), poprzez komponenty i rozwiązania dla Automatyki Przemysłowej i Energetyki, czy też Automatyki Budynku szkolimy zarówno doświadczonych praktyków, jaki i osoby rozpoczynające swoją przygodę w branży.

Przez lata swojej działalności Centrum Szkoleniowe ewoluowało, obecnie współpracujemy ze światowymi i Polskimi ekspertami, a do oferty wprowadziliśmy szereg nowych cykli szkoleniowych, dostosowując się do potrzeb rynku. Staramy się dobrać tematykę tak, by odzwierciedlała ona panujące trendy i zapotrzebowania. Szkolenia praktyczne odbywają się ze sprzętem specjalistycznym, co pozwala przećwiczyć zagadnienia pod okiem szkoleniowca w taki sposób, by później móc je wykorzystać w miejscach pracy.

Organizowane przez naszą firmę cykliczne wydarzenia szkoleniowe zyskały grono stałych uczestników, przy jednoczesnym rosnącym udziale nowych osób. Rocznie organizujemy ok. 100 szkoleń dla ponad 1500 kursantów na terenie całej Polski.

Nasza oferta obejmuje:

  • szkolenia on-line (webinaria)
  • szkolenia branżowe
  • kursy dla inżynierów
  • warsztaty praktyczne
  • seminaria i konferencje

Ważniejsze wydarzenia i cykle szkoleniowe:

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
 

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na nasze szkolenia:

Harmonogram szkoleń