Jeśli jesteś zainteresowany usługą skontaktuj się z nami!
Zdj.1. Szkolenie produktowe
W ofercie usługowej Grupy ASTAT znajdują się szkolenia produktowe, dotyczące rozwiązań stosowanych w energetyce zawodowej oraz w przemyśle. Są one „szyte na miarę” wymagań i potrzeb klienta, mogą się odbywać w formie spotkania na żywo lub online. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów posiadających wiedzę merytoryczną, praktyczną i doświadczenie dydaktyczne. Dzięki takiemu podejściu, klient nabywa nie tylko informacje teoretyczne, ale także uzyskuje odpowiedzi i rozwiązania problemów, które napotyka w swoim codziennym życiu zawodowym.
Nasz zespół ekspertów może przeprowadzić pokaz produktowy przed zakupem sprzętu, by rozwiać wszelkie wątpliwości, a także szkolenie posprzedażowe z obsługi samego urządzenia, jak i jego oprogramowania. Podczas prezentacji handlowej przed złożeniem zamówienia, nasi eksperci chętnie służą pomocą w doborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania w kontekście technicznym oraz ekonomicznym.
Z kolei korzyścią z odbycia szkolenia posprzedażowego jest zapoznanie się z możliwościami i funkcjonalnościami nabytego urządzenia, czego następstwem jest pełne i optymalne wykorzystanie sprzętu. Udział w szkoleniu prowadzonym przez wykwalifikowanych specjalistów-praktyków z działu Energetyki i Jakości Energii Elektrycznej, pozwala na pozyskanie wiedzy niezbędnej do efektywnego i prawidłowego wykorzystania produktów oferowanych przez firmę ASTAT.
Adresatami szkoleń są osoby związane z branżą elektroenergetyczną takie jak:
- pracownicy zakładów energetycznych,
- projektanci,
- instalatorzy,
- pomiarowcy,
- energetycy,
- oraz obsługa działów utrzymania ruchu w zakładzie przemysłowym.
Usługa może być wykonana w siedzibie zleceniodawcy na terenie całej Polski lub w siedzibie firmy ASTAT. Dostępna jest także możliwość zrealizowania szkolenia produktowego w formie meetingu online.
Tematyka szkolenia produktowego z zakresu energetyki i jakości energii elektrycznej
Szkolenia produktowe związane są z asortymentem Działu Energetyki i Jakości Energii Elektrycznej. Z uwagi na szeroki zakres oferowanych i sprzedawanych produktów, urządzenia można podzielić na dwie zasadnicze kategorie:
- rozwiązania stosowane w energetyce zawodowej,
- maszyny adresowane do przemysłu.
Na życzenie klienta wykwalifikowany specjalista może przeprowadzić szkolenie produktowe z dziedziny energetyki zawodowej, dotyczące:
- cewki Petersena,
- dławików kompensacyjnych,
- transformatorów uziemiających,
- regulatorów nadążnej cewki Petersena,
- regulatorów napięcia do transformatorów z podobciążeniowym przełącznikiem zaczepów,
- przekładników SN,
- systemów regulacji napięcia sieci nN LVRSys,
- stacjonarnych oraz przenośnych analizatorów jakości energii.
Rozwiązania przeznaczone dla przemysłu, których mogą dotyczyć szkolenia to:
- stacjonarne oraz przenośne analizatory jakości energii,
- kompensatory SVG,
- tradycyjne układy kompensacyjne,
- filtry aktywne i pasywne,
- stabilizatory napięcia,
- zasilacze UPS.
Zdj.2. Szkolenie produktowe z przenośnych analizatorów PQ-Box
Perspektywy na przyszłość
Z uwagi na wciąż rozwijającą się technologię i nowe rozwiązania pojawiające się na rynku, Grupa ASTAT zamierza nadal rozwijać swoją ofertę produktową w zakresie energetyki i jakości energii elektrycznej, czego skutkiem będzie poszerzenie oferty szkoleń produktowych. Przyszłościowo planuje się wdrożenie do sprzedaży produktów i prowadzenie szkoleń z zakresu magazynowania energii elektrycznej, komunikacji między urządzeniami, czy problematyki regulacji napięcia w sieciach niskiego napięcia. Śledzenie trendów i nowatorskich rozwiązań na rynku, a także nowych produktów oraz szkoleń oferowanych przez Grupę ASTAT, pozwala osobom z branży energetyki na rozwijanie swoich kompetencji, które mogą zostać wykorzystane w dalszej pracy zawodowej.
Koszt wykonania usługi
Zakres tematyczny szkolenia ustalany jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb oraz wymagań klienta. Koszt przeprowadzenia szkolenia jest zależny od wielu czynników. Na jego cenę wpływają: zagadnienia poruszane podczas szkolenia, czas trwania i lokalizacja wykonania usługi, koszt pracy oraz ewentualnego dojazdu specjalisty.