Blok rozdzielczy, 8 połączeń, wejście 2x35 mm², wyjście 6x16 mm², 125 A, 9D.01.5.125.0206
Zapytaj o produkt
| Producent | FINDER |
| Kod producenta | 9D.01.5.125.0206 |
| Liczba szyn prądowych | 1 |
| Liczba połączeń na szynę prądową | 8 |
| Znamionowe napięcie udarowe [kV] | 8 |
| Prąd znamionowy In [A] | 125 |
| Krótkotrwała wytrzymałość prądowa (Icw 1s) [A] | 4200 |
| Znamionowy prąd zwarciowy (SCCR) [kA] | 100 |
| Znamionowa wytrzymałość na prąd udarowy (Ipk) [kA] | 30 |
| Kolor | Szary |
| Sposób montażu | Panelowy lub na szynie DIN 35mm (EN 60715) |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu [mm] | 51 |
| Długość [mm] | 75 |
| Szerokość [mm] | 29,4 |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Liczba wejść | 2 |
| Przekrój przyłączeniowy żyły [mm²] | 10..35 |
| Narzędzie | 6x Wkrętak płaski lub krzyżowy, 1x Klucz imbusowy |
| Wartość momentu dokręcania [Nm] | 3,5..6 |
| Liczba wyjść | 6 |
| Minimalny przekrój żyły na wyjściu [mm²] | 2,5 |
| Maksymalny przekrój żyły na wyjściu [mm²] | 16 |
| Długość odizolowania na wyjściu [mm] | 11 |
| Narzędzie na wyjściu | 6x Wkrętak płaski lub krzyżowy 5,5/PZ2 mm, 1x Klucz imbusowy 3 mm |
| Wartość momentu dokręcenia na wyjściu [Nm] | 2..3 |
Rozwiń listę atrybutów
Blok rozdzielczy, model 9D.01.5.125.0206.
Cechy:
- Kolor: szary
- wymiary: 51x75x29,4 mm
- Montaż: panelowy lub na szynę DIN 35 mm
- Napięcie: 1000 V
- Napięcie DC: 1500 V DC
- Prąd znamionowy In: 125 A
- Liczba szyn prądowych: 1
- Liczba wejść: 2x35 mm²
- Liczba wyjść: 6x16 mm²
- Stopień ochrony: IP20
- Zakres temperatury pracy: od -20°C do 70°C