Blok rozdzielczy, 12 połączeń, wejście 2x70 mm², wyjście 10x16 mm², 175 A, 9D.01.5.175.0210
Zapytaj o produkt
| Producent | FINDER |
| Kod producenta | 9D.01.5.175.0210 |
| Liczba szyn prądowych | 1 |
| Liczba połączeń na szynę prądową | 12 |
| Znamionowe napięcie udarowe [kV] | 8 |
| Prąd znamionowy In [A] | 175 |
| Krótkotrwała wytrzymałość prądowa (Icw 1s) [A] | 6000 |
| Znamionowy prąd zwarciowy (SCCR) [kA] | 100 |
| Znamionowa wytrzymałość na prąd udarowy (Ipk) [kA] | 30 |
| Kolor | Szary |
| Sposób montażu | Panelowy lub na szynie DIN 35mm (EN 60715) |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu [mm] | 52,3 |
| Długość [mm] | 72,5 |
| Szerokość [mm] | 47,4 |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Liczba wejść | 2 |
| Przekrój przyłączeniowy żyły [mm²] | 10..70 |
| Narzędzie | Klucz imbusowy 5 mm |
| Wartość momentu dokręcania [Nm] | 6..10 |
| Liczba wyjść | 10 |
| Minimalny przekrój żyły na wyjściu [mm²] | 2,5 |
| Maksymalny przekrój żyły na wyjściu [mm²] | 16 |
| Długość odizolowania na wyjściu [mm] | 11 |
| Narzędzie na wyjściu | Wkrętak płaski lub krzyżowy 5,5/PZ2 mm |
| Wartość momentu dokręcenia na wyjściu [Nm] | 2..3 |
Rozwiń listę atrybutów
Blok rozdzielczy, model 9D.01.5.175.0210.
Cechy:
- Kolor: szary
- wymiary: 52,3x72,5x47,4 mm
- Montaż: panelowy lub na szynę DIN 35 mm
- Napięcie: 1000 V
- Napięcie DC: 1500 V DC
- Prąd znamionowy In: 175 A
- Liczba szyn prądowych: 1
- Liczba wejść: 2x70 mm²
- Liczba wyjść: 10x16 mm²
- Stopień ochrony: IP20
- Zakres temperatury pracy: od -20°C do 70°C