Blok rozdzielczy, 12 połączeń, wejście 1x120 mm², wyjście 11x35 mm², 250 A, 9D.01.5.250.0111
Zapytaj o produkt
| Producent | FINDER |
| Kod producenta | 9D.01.5.250.0111 |
| Seria | 9D |
| Typ produktu | Bloki rozdzielcze wysokiej mocy |
| Liczba szyn prądowych | 1 |
| Liczba połączeń na szynę prądową | 12 |
| Napięcie [V] | 1000 |
| Napięcie DC [V] | 1500 |
| Znamionowe napięcie udarowe [kV] | 8 |
| Prąd znamionowy In [A] | 250 |
| Krótkotrwała wytrzymałość prądowa (Icw 1s) [A] | 11400 |
| Znamionowy prąd zwarciowy (SCCR) [kA] | 100 |
| Znamionowa wytrzymałość na prąd udarowy (Ipk) [kA] | 51 |
| Kolor | Szary |
| Sposób montażu | Panelowy lub na szynie DIN 35mm (EN 60715) |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu [mm] | 60 |
| Długość [mm] | 96 |
| Szerokość [mm] | 47,5 |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Liczba wejść | 1 |
| Przekrój przyłączeniowy żyły [mm²] | 35..120 |
| Narzędzie | Klucz imbusowy 6 mm |
| Wartość momentu dokręcania [Nm] | 19..21 |
| Liczba wyjść | 11 |
| Minimalny przekrój żyły na wyjściu [mm²] | 2,5 |
| Maksymalny przekrój żyły na wyjściu [mm²] | 35 |
| Długość odizolowania na wyjściu [mm] | 11 |
| Narzędzie na wyjściu | Klucz imbusowy 2x4 mm, 9x3 mm |
| Wartość momentu dokręcenia na wyjściu [Nm] | 2x 3.5..5, 9x 2..3 |
| Zakres temperatury pracy [°C] | -20..70 |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Certyfikaty | UKCA, CSA, cRUus, EAC |
| Aplikacja | Jedno lub wieloprzewodowa |
| Znakowanie | Zestaw do znakowania (L1, L2,L3,N,PE,+,-) dostarczany z każdym blokiem |
| Uwagi | Odwracana górna pokrywa obudowy |
Rozwiń listę atrybutów
Blok rozdzielczy, model 9D.01.5.250.0111.
Cechy:
- Kolor: szary
- wymiary: 60x96x47,5 mm
- Montaż: panelowy lub na szynę DIN 35 mm
- Napięcie: 1000 V
- Napięcie DC: 1500 V DC
- Prąd znamionowy In: 250 A
- Liczba szyn prądowych: 1
- Liczba wejść: 1x120 mm²
- Liczba wyjść: 11x35 mm²
- Stopień ochrony: IP20
- Zakres temperatury pracy: od -20°C do 70°C