Filtr 3-fazowy delta do linii zasilania 600 V, 600 V AC, 100 A, 10,00 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP380-100-1000-W
| Producent | Astrodyne TDI |
| Kod producenta | RP380-100-1000-W |
| Napięcie AC [V] | 600 |
| Prąd [A] | 100 |
| Prąd upływu [mA] | 10 |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Filtr 3-fazowy delta do linii zasilania 600 V, 600 V AC, 100 A, 10,00 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP380-100-1000-W Trójfazowe filtry przeciwzakłóceniowe EMI zapewniają niezawodne tłumienie zakłóceń w aplikacjach przemysłowych, wspierając stabilną i bezpieczną pracę urządzeń. Dzięki oznaczeniu CE oraz certyfikatom UL1283 / 60929, CSA C22.2, EN 60939 stanowią sprawdzone rozwiązanie do wymagających systemów zasilania.