Klosz do lamp serii KL 025

Symbol produktu: I-ASTE-09520-0-00
Generuj informacje o produkcie
Porównaj produkt

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Uzupełnienie informacji pozwoli na szybsze zweryfikowanie firmy i uwzględnienie ustalonych warunków handlowych
Producent STEGO
Kod producenta 09520.0-00
Seria KL 025
Typ produktu Lampa
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Oznaczenie CE Oznaczenie CE potwierdza, że produkt spełnia wymagania unijne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika oraz ochrony środowiska. Tak
Certyfikat ATEX Certyfikat ATEX jest dokumentem, wymaganym dla systemów ochronnych i urządzeń przeznaczonych do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Norma europejska. Nie
Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS potwierdza zgodność produktu z dyrektywą Unii Europejskiej, ograniczającą obecność szkodliwych substancji w produktach elektrycznych i elektronicznych, takich jak ołów, kadm, rtęć, sześciowartościowy chrom (Cr) 6+, PBB, PBDE. Zapewnia, że produkty są bezpieczne dla użytkowników i środowiska. Tak
Jednostka sprzedażowa Sztuki

Klosz do lamp serii KL 025 to akcesorium przeznaczone do ochrony i wykończenia lamp stosowanych w szafach sterowniczych. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, zwiększa bezpieczeństwo użytkowania oraz chroni źródło światła przed uszkodzeniami. Produkt jest kompatybilny z lampami serii KL 025 i spełnia wymagania oznaczenia CE.

Cechy

  • Przeznaczony do lamp serii KL 025
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Oznaczenie CE

Zalety

  • Skuteczna ochrona źródła światła
  • Zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania lampy
  • Pełna kompatybilność z systemem lamp KL 025

Zapytaj o produkt

Szczegóły Porównaj produkt

Sprawdź wszystkie kategorie w wyprzedaży