Klosz do lamp serii KL 025
Generuj informacje o produkcie
Porównaj produkt
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
| Producent | STEGO |
| Kod producenta | 09520.0-00 |
| Seria | KL 025 |
| Typ produktu | Lampa |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenie CE Oznaczenie CE potwierdza, że produkt spełnia wymagania unijne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika oraz ochrony środowiska. | Tak |
| Certyfikat ATEX Certyfikat ATEX jest dokumentem, wymaganym dla systemów ochronnych i urządzeń przeznaczonych do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Norma europejska. | Nie |
| Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS potwierdza zgodność produktu z dyrektywą Unii Europejskiej, ograniczającą obecność szkodliwych substancji w produktach elektrycznych i elektronicznych, takich jak ołów, kadm, rtęć, sześciowartościowy chrom (Cr) 6+, PBB, PBDE. Zapewnia, że produkty są bezpieczne dla użytkowników i środowiska. | Tak |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Klosz do lamp serii KL 025 to akcesorium przeznaczone do ochrony i wykończenia lamp stosowanych w szafach sterowniczych. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, zwiększa bezpieczeństwo użytkowania oraz chroni źródło światła przed uszkodzeniami. Produkt jest kompatybilny z lampami serii KL 025 i spełnia wymagania oznaczenia CE.
Cechy
- Przeznaczony do lamp serii KL 025
- Materiał: tworzywo sztuczne
- Oznaczenie CE
Zalety
- Skuteczna ochrona źródła światła
- Zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania lampy
- Pełna kompatybilność z systemem lamp KL 025