Esylux to niemiecka firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. Od początku istnienia opracowuje i produkuje inteligentne rozwiązania z dziedziny automatyki i oświetlenia.

Firma specjalizuje się w produkcji czujników ruchu i obecności oraz czujników natężenia oświetlenia, w szczególności dla budynków użyteczności publicznej i placówek medycznych. Nowoczesne rozwiązania firmy zapewniają najwyższą jakość i efektywność energetyczną. Dzięki czujnikom Esylux możliwe jest zapewnienie optymalnego natężenia światła. Różnorodność oferty sprawia, że możliwe jest doświetlenie pomieszczeń o zróżnicowanej powierzchni i przeznaczeniu.

W asortymencie firmy znajdują się też czujniki ruchu przeznaczone do użytku zewnętrznego. Są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby poprawnie działać nawet przy zmieniających się warunkach atmosferycznych. Kolejnym urządzeniem do stosowania na zewnątrz budynków są czujniki zmierzchowe, które pozwalają na zarządzanie oświetleniem przy zmieniających się porach roku, a co za tym idzie różnych godzinach włączania i wyłączania światła. Jest to rozwiązanie, które pozwala na dużą oszczędność energii elektrycznej.

Ofertę firmy uzupełniają elementy sterownicze dla automatyki budynkowej KNX. Jest to instalacja, która może być zaprogramowana do sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją wentylacją i oświetleniem.

Produkty firmy Esylux charakteryzują się bardzo wysoką jakością podzespołów i wykonania.

Dostępne certyfikaty: CE, Reach, SundaHus, WEEE