VOGT AG

VOGT AG to szwajcarska firma, która powstała w 1962 roku. Jest uznanym dostawcą systemów złączy dla przemysłu elektrycznego i elektronicznego.

W ofercie Vogt znajdziemy szeroką gamę połączeń kablowych. Począwszy od konektorów izolowanych, nieizolowanych, przykręcanych lub zgrzewanych, przez końcówki kablowe oczkowe, widełkowe, izolowane i bez izolacji, złącza IDC, osłony konektorów, po tulejki kablowe.

Kolejną pozycją w asortymencie firmy są styki do płytek drukowanych PCB. Są to części lutowane, kontaktowe SMD, cylindryczne i części tłoczone. Znajdziemy też uchwyty lutownicze, płaskie konektory gniazda, wtyki i zatrzaski / styki baterii.

Vogt ma też szeroką ofertę mechanicznych elementów konstrukcyjnych m.in.: śruby i tulejki dystansowe, tulejki zaciskane, zaciski kablowe, wsporniki mocujące oraz dystanse i podkładki.

Ofertę zamykają elementy dla technologii nitowania: nity rurkowe i ślepe (zrywane) oraz nitonakrętki.

Produkty Vogt są wysokiej jakości, wykonane z różnych materiałów (części przewodzące, materiały izolacyjne i izolacje termiczne) i w różnych wielkościach. Firma Vogt realizuje też indywidualne projekty w zależności od zapotrzebowania klientów.

Dostępne certyfikaty: UL, RoHS3, REACH, ISO 9001, ISO 14004, ISO 45001.